Przejdź do treści

Przeżyjmy to jeszcze raz czyli – niemiecki raport MSW ujawniający prawdziwe przyczyny „koronakryzysu” i udawadniający, iż polityka rządu Niemiec w „walce z wirusem” była pozbawiona sensu

Dziś mija już 15 miesięcy od opublikowania tego raportu (nastąpiło to w dniu 9 maja 2020) roku . Dziś już wiemy dokładnie, ze Niemcy stały się dyktatura sanitarna . Do obecnej sytuacji w Niemczech będziemy odnosić się jeszcze w oddzielnych materiałach i analizach.

Przyjrzyjmy się teraz kilku konkluzjom tego raportu :

1. Raport (83 strony) sporządzony przez funkcjonariusza niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (Bundesministerium des Innern), który merytorycznie krytykuje środki wdrożone przez rząd niemiecki w walce z „pandemią”. Konkluzja raportu: tak zwany „shutdown” był przedwczesny (niepotrzebnie wprowadzony), pozbawiony sensu, spowoduje w sumie więcej zgonów niż COVID-19, a rząd w tym „koronakryzysie” stał się jednym z największych twórców „fake newsów”. Raport ogólnie obnaża poważne problemy z zarządzaniem kryzysowym.

2. Autor raportu upublicznił go za pośrednictwem konserwatywno-prawicowego portalu Tichys Einblick.

Tichys Einblick

Blog „czarneoswiecenie” cytuje polski opis konkluzji za strona covid1984.pl , która w tym miejscu gorąco polecamy.

Autor raportu powiedział, ze opublikował go, dlatego, że wszystkie sposoby dotarcia do decydentów zostały wyczerpane. Kilku ministrów wiedziało o jego treści, ale nic nie zostało zrobione. 83-stronicowy raport (plus dziewięć stron wersji skróconej oraz dwie strony dodatku z 7 maja) został sporządzony 25 kwietnia na papeterii ministerstwa pracownik jednostki KM4, która jest odpowiedzialna za ochronę krytycznej infrastruktury, jako część federalnej ochrony cywilnej. Obejmuje ona ochronę najważniejszych dla państwa instytucji i organizacji, których prawidłowe funkcjonowanie jest istotne dla bezpieczeństwa publicznego i zabezpieczenia kluczowych zasobów.

3. Rząd federalny nie zakwestionował jego autentyczności. W ramach obrony stwierdzono tylko, że wyraża osobistą opinię autora, a nie ministerstwa.

4. Tu można przeczytać raport.

Orginal raportu niemieckiego MSW , maj 2020

5. Oryginał zawiera prawdziwe nazwiska, które w upublicznionej wersji utajono ze względów bezpieczeństwa

6. Najistotniejsze informacje zawarte w raporcie:

· Wdrożone przez państwo środki zaradcze wywołają skrócenie oczekiwanej długości życia Niemieckiej populacji o kilka milionów lat.

· Wirus nigdy nie stanowił niebezpieczeństwa dla znacznej większości populacji. Ci, dla których koronawirus stanowi niebezpieczeństwo (osoby w podeszłym wieku i chore) statystycznie zmarłyby i tak w przeciągu roku. Dla nich zagrożeniem byłby jakikolwiek inny ze 150 wirusów obecnie krążących. [Komentarz COVID1984PL: nie chodzi o to, żeby lekceważyć sobie życie starszych osób, ale nie można zamykać całego narodu w domu i zamrażać ekonomię co zimę, gdy wirusy powodujące choroby grypopodobne są najgroźniejsze. SARS-CoV-2 nie jest bardziej śmiertelny od tych wirusów.]

· W związku z wirusem zmarło 250 tysięcy ludzi na świecie. Jak wiemy z innych statystyk na sam wirus zmarlo około 10% tych ofiar. Wszyscy znamy problematykę przypisywania covid-19 jako przyczynę śmierci, choć jej prawdziwe powody były inne. Na zwykłą grypę sezonową zmarło zimą 2017/2018 1,5 miliona ludzi.

· Oficjalny przekaz był często błędny i dezinformował społeczeństwo. Raport krytykuje liczne sprzeczności oraz zmiany w kategoriach oficjalnego raportowania o stanie epidemii. Dane z innych krajów nie brały pod uwagę specyficznych uwarunkowań lokalnych. Tendencyjne pokazywanie danych z miejsc najbardziej dotkniętych epidemią nie pozwoliły dokonać ogólne oceny zagrożenia.

· Sposób zaliczania zgonów COVID-19 prowadzi do zniekształcenia prawdziwego zagrożenia tej choroby i uniemożliwia obiektywną ocenę wysoce szkodliwych skutków środków wprowadzonych przez rząd. Np. 90% operacji zostało w marcu i kwietniu odwołanych. Dotyczy to dwóch i pół miliona osób. Wg. ekspertów pociągnęło to za sobą i pociągnie od 5 tysięcy do 125 tysięcy zgonów z powodu opóźnionych działań medycznych (czyli z powodu działań rządu). Podany jest przykład: osoba, która nie jest w grupie ryzyka i nie zachorowała na COVID-19 umiera na problem z sercem, ponieważ jej operacja została odwołana. Test na wirusa SARS-CoV-2 daje wynik pozytywny. Osoba ta zaliczona jest do „zgonów COVID-19”. Jest to jawne fałszowanie danych pociąga za sobą błędne decyzje polityczne, z powodu których cierpi całe społeczeństwo.

· Raport odnosi się bardzo krytycznie zwłaszcza do danych Instytutu Roberta Kocha. Konieczne trzeba było skonsultować się z innymi ośrodkami i naukowcami. Jak wiemy teraz tj. w sierpniu roku 2021 – nie miało to praktycznie miejsca w żadnym kraju. Wręcz przeciwnie – inne , niż oficjalna narracja – glosy naukowców i lekarzy były i sa cenzurowane i nie pasującym osobom grozi się postepowaniami , wykluczeniem z pracy itd.

· Dane zawarte w raportach były jednostronne, brały pod uwagę tylko aspekty zdrowotne. Wcale nie brały pod uwagę skutków ubocznych wprowadzonych środków. Manipulowanie danymi czyniło raporty nie tylko bezużytecznymi, ale także uniemożliwiło podjęcie innych decyzji. Autor raportu zwraca uwagę na to, że informował o tym swoich przełożonych, m.in. w analizach z 23 marca oraz w politycznej analizie z 27 marca (wersja 4 z 7 maja). Obie analizy są załączone do raportu (dodatki 6 i 8). Oceny lockdownow i innych restrykcji prowadzone przez niezależnych naukowców udowodniały w wielu miejscach dewastujące skutki działań rządowych i miliony ofiar śmiertelnych spowodowanych np. odcięciem osób z poważnymi chorobami od regularnej służby zdrowia. Nasz blog #czarneoswiecenie zajmie się tymi materiałami w innym miejscu.

Liczba samobójstw drastycznie wzrośnie z powodu ekonomicznej katastrofy i innych warunków wywołanych przez działanie rządu.

· Raport odnosi się też bardzo krytycznie do 22-stronicowego raportu rządowego z 7 maja , który miał podsumować dotychczas podjęte środki i zestawić je z niebezpieczeństwem COVID-19. Raport zakłada niebezpieczeństwo związane z COVID-19, ale nawet go nie wspomina ani nie opisuje. Brak tam systematycznej oceny środków podjętych przez rząd wraz z ich skutkami ubocznymi.

· Ingerencja władzy państwowej w wolności i prawa obywatelskie jest ostro skrytykowana. Już wtedy – maj 2020 – było to bardzo widoczne i dotkliwe

· W podejmowaniu decyzji bardzo wybiórczo brano pod uwagę opinie tylko niektórych ekspertów. Nie brano pod uwagę bardziej całościowego spojrzenia na kryzys. Ocena ryzyka przeprowadzana przez Instytut Roberta Kocha jest mocno wybrakowana i niedokładna. W ogóle nie bierze pod uwagę skutków wprowadzonych środków na zdrowie społeczeństwa. Wprowadzone środki mające na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa były oparte na bardzo niejasnych pojęciach. W chwili wprowadzenia środków nie było żadnych dowodów na to, że wirus rozprzestrzenia się w sposób niebezpieczny dla społeczeństwa. Wg. raportu Instytutu Roberta Kocha z 22 marca w Niemczech było wtedy tylko 18.610 potwierdzonych „przypadków” (0,2 na tysiąc ludzi) i 55 zmarłych (0,0006 na tysiąc ludzi).

W poniższym filmie znajdziesz podsumowanie tej tematyki . Zapraszam do oglądania i dzielenia się ta informacja.

wyciek z niemieckiego MSW – maj 2020 Niemcy, oni już wtedy mogli wiedzieć

Czy widzisz analogie w postepowaniach rządowych w Niemczech z tymi, które prowadzone są w Polsce / Czy wspomniany raport nie ujawnił Twoim zdaniem prawdy , o która tak trudno od rozpoczęcia przez globalistów „Operacji Pandemia” ? Zastanawiasz się , dlaczego trudno jest o prawdę, gdy świat rzekomo walczy z potwornie niebezpiecznym wirusem ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.