Przejdź do treści

Cuda techniki – już niedługo w Twoim stadzie

1. Obrączka byś chodził bezpiecznie to jest z dystansem 1,5m od innego normika. Wszystko dla zdrowia , z rożnymi regulowanymi przez Ministerstwo Bezpieczeństwa   poziomami wysokiego napięcia.

2. Fajna apka na komóreczce, w której możesz meldować policji każdą świnie – plaskoziemca , mówiącego cos o niskiej śmiertelności Naszego Kochanego Wirusa.

3. Maseczka elektryczna do buzi permanentnie przymocowana, z modnym pilotem , dzięki któremu możesz ja zdjąć . W basenie pod woda, gdy pozwolona Ci będzie rekreacja.

4. Auto-vaccinator to jest podręczna strzykaweczka , przy pomocy której – zgodnie z nakazem Twoich Panow – będziesz co kwartał wyszczepial się sam cudami nauki. W pakiecie – dodatek pogrzebowy dla Twoich najbliższych

5. Mobilne centrum testowe dla Twoich dzieciaków. Wersje analne, oralne i super niespodzianka dla niemowląt. Abyś spal spokojnie a Twoje dziecko nie było nigdy potworem zarażającym. Automatyczny podłączenie do Służb Koronnego Szczęścia, gdy test wykaże SuperSpreadera ukrytego w ciele Twojego Dziecka. Kolonie w obozie w cenie w celi standardowej . Ze szklanką wody na dzień, all in. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *