Przejdź do treści


W międzyczasie dotarliśmy do 2 roku panowania szaleństwa, które wybuchło na wiosnę 2020 roku . Za sobą mamy już przeróżne restrykcje , postanowienia „sanitarne” , nie kończąca się gamę przepisów podporządkowujących cale życie społecznie i gospodarcze na Ziemi tylko jednemu – wirusowi SAR-COV 2, jego testowaniu, izolowaniu tzw. „zarażonych” , udawadnianiu, ze jesteśmy „zdrowi” , odcinaniu (jak w Polsce) służby zdrowia dla ludzi cierpiących na inne, o wiele bardziej poważne choroby . Powoli a zdecydowanie piewcy „Nowej Normalności” dają nam jasno do zrozumienia, ze lockdowny możemy numerować jak miesiące (a przyjdą one tak nieuchronnie jak podatki), mutacje tego wirusa VIP oznaczamy literami alfabetu a żyć musimy gdzieś miedzy obligatoryjnym testem a – wprowadzana z ogromna machina marketingu Big Pharmy, indoktrynacji rządowej i ciągle podtrzymującej narracje horroru lawiny doniesień medialnych – genetyczna terapia eksperymentalna zwana tu i owdzie „szczepionkami”.

Kartele polityczno – medialne w przerażającej ilości krajów świata robią wszystko , aby podtrzymać społeczeństwa w strachu , cynicznie grając w serie obostrzeń i poluzowań. Inne prawdy niż narracja rozpoczęta w marcu 2020 być nie może – każde odmienne zdanie jest kategorycznie zwalczane , jego nosiciele są stygmatyzowani i traktowani – w najlepszej dla nich sytuacji – jako „foliarze i plaskoziemcy” Stopień cenzury i manipulacji opinia społeczna już dawno osiągnął level orwellowskiego „1984”

Tym niemniej analiza całej sprawy jest możliwa . Wnikliwa analiza pozwoli wysuwać – w międzyczasie już oczywiste i setki tysięcy razy naukowo potwierdzone – dość jednoznaczne wnioski. Będziemy zajmować się nimi na tym blogu. Tu i owdzie będę – komentując pewne wydarzenia – przytaczał publicznie dostępne źródła , analizy, dokumenty , wypowiedzi itd. , aczkolwiek mój blog nie ma aspiracji aby udokumentować wszystko bardzo głęboko i kompletnie (tam , gdzie jest to jednak moim zdaniem wskazane , będę próbował dokonać pewnej syntezy albo będę odsyłać do innych stron internetowych itd. które moim zdaniem sprawę opisują w sposób tak dobry i kompletny, ze mój komentarz byłby tylko duplikacja a nie treścią w jakiś sposób oryginalną)

Oto katalog punktów i spraw , które musisz zrozumieć , aby wiedzieć , co się dzieje naprawdę :

1. Sam wirus – ile jest tu jego faktycznej unikalności, śmiertelności, szkodliwości a ile z tego wszystkiego to po prostu INSCENIZACJA

2. A propos ostatniego (INSCENIZACJA) – w jaki sposób i dlaczego ujawniają się nam 2 rodzaje narracje – NARRACJA orwellowskich Ministerstw Prawdy i narracja wszystkich niezależnych mediów, autorów, naukowców, lekarzy, ekonomistów, jak i innych ludzi jak ja i Ty. Jeśli panowałaby tak straszna światowa pandemia, to jak mogłoby dojść do tego, ze mamy 2 – kompletnie przeciwstawne – zapatrywania na ten sam temat ? Zastanów się przez chwile, co to może oznaczać . Przykładowo po moich – objętych cenzura – publikacjach w mediach społecznościowych , szybko rozpoznasz co należy do której narracji i która prawda jest „prawdziwsza” . Ale przede wszystkim po lekturze kompleksowej materiałów oryginalnych z różnych źródeł dojdziesz do wniosku, ze gdyby nie Media , Ministerstwa Prawdy i psychoza wiele ludzi, nie wiedziałbyś , ze panuje jakakolwiek straszna „pandemia” . Bo nie panuje.

3. Sprawa ważna jest , abyś rozpoznał powstawanie GLOBALNYCH STRUKTUR DYKTATURY (WHO, UNO, EU, WEF ), kontroli informacji i digitalnej i fizycznej inwigilacji mas. Struktur będących centrami władzy i panowania nad światem, pogrążonym w rzekomej pandemii. Pandemii, która ultra-elity władzy i finansjery już dawno nazwały „doskonalą okazja” do przeprowadzenia Great Resetu będącego krokiem pozwalającym wprowadzić Nowy Porządek. Globalne plany , zwane dla odwrócenia uwagi „teoriami spiskowymi” staja się realnością. Temu zagadnieniu będziemy poświęcać na blogu wiele uwagi

4. Tam gdzie realizowane sa GLOBALNE STRUKTURY , nie może dziwić , ze były one jak i ciąg potrzebnych dla realizacji globalnych celów wydarzeń – doskonale zaplanowane. W tym kontekście musisz zapoznać się z taka tematyka jak :

EVENT 201

ID 2020

Elektroniczny Certyfikat Szczepionkowy

Agenda 2030

I wiele innych powiązanych z nimi wydarzeń i agend. Te PLANY są właśnie realizowane

5. Dla wielu z Was niemożliwością jest jednak, aby te sprawy byłby ze sobą powiązane ?

To wobec tego zastanów się nad tym wszystkim sam i na spokojnie . Pozbądź się tylko jednego – strachu (Rządy już dawno wiedza, ze mogą Toba manipulować tylko wtedy, gdy pozostajesz w strachu . W strachu przed zachorowaniem, przed globalnym ociepleniem, przed terroryzmem, przed ……., rozumiesz teraz ?)

6. Być może inspiracja dla zrozumienia przyczyn i prawdziwych powodów „korona szaleństwa” a zarazem zrozumienia większego kontekstu będzie lektura poniższej publikacji , która napisałem w mediach społecznościowych (została usunięty bo nie pasowala we wspomniana przeze mnie powyżej narracje)

„Najgorsza zaraza w historii :
GRA WSTEPNA:
Skandal o fałszywe zdjęcia z Bergamo
Po roku odkryty kant rządu Merkel („pandemia” przygotowana w 2019)
Afera o respiratory (PL)
Szumo-blamaż o przydatność szmato-twarzy (PL + podobnie: 90% innych krajów)
Szpitalik pusty jak łeb owieczki covidowej (również)
Maskengate (Niemcy)
Fauci -Gate (USA+Chiny)
Szwindel testowy (mnóstwo krajów)
Skandal o kupioną opinie naukowców w 3/2020 (Niemcy)
Austriacka heca o Kurza (tzw. dokument planujący panikę z początku marca 2020)
Kompromitacja polityki lockdownowej (30+ metabadań dewastujących wręcz jej sens i wyniki)
Plajta narracji horror-wirusa po publikacji wyników Ioannidisa (od kwietnia 2020)
Kolejny (po ptasiej grypie) przekręt w prognozach epidemiologiczych Fergussona (UK)
AKT I – właśnie trwa
Opóźniony zapłon eliksiru
Segregacja szczepionkowa
Eksperymenty na dzieciach
Oficjalne ogłoszenie walca komuny w opakowaniu kapitalizmu inwigilacji
Zasiedlanie obozów
Pozbawienie obywateli praw człowieka
Przygotowanie lockdownow zielonych (Niemcy), antyterrorystycznych (Europa), tąpnięcia cyber-atakiem (świat)
Hodowla mutantów i ich przygotowanie na falę tresury jesiennej i zimowej
Wywłaszczanie, zabijanie MŚP i gotówki
Początek oddawania sterów narodowych organizacjom supranacjonalnym
To będzie jednoaktówka.
Jeśli się obudzisz.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.