Przejdź do treści

Niniejsze opracowanie pochodzi z oryginalnej wiadomości nadesłanej mi przez Pana Konrada (zostańmy przy imionach) . Pan Konrad przeprowadził skrupulatny research tematu i przedstawił kompleksowe wytłumaczenie tego, co się dzieje,  z wieloma linkami i źródłami, pozwalającymi

a. Zrozumieć , co się dzieje na prawdę (a co skryte jest pod inscenizacja „pandemii”)

b. Odpowiedzieć na – ważne wciąż dla wielu osób istotne – pytanie „szczepić się czy nie szczepić ?”

c. Oszacować kierunki dalszego rozwoju tego co ja nazywam „Czarnym Oświeceniem ”

W opracowaniu Pana Konrada, za które w tym miejscu, jeszcze raz dziękuje, dokonałem bardzo drobnych zmian i przedstawiam je w kilku częściach :

Dziś czas na – „The big picture czyli duży obraz” Cześć 1 czyli próba odpowiedzi na pytanie a. :

Żeby zrozumieć, co się dzieje, należy poczytać, przeanalizować czy wygooglować kilka haseł. Są to:

„Agenda ONZ 2030”, „Nowy ład”, „Klaus Schwab”, „Wielki Reset”.

Należy zrozumieć, że to co się dzieje wokół nas, tj. powszechna walka z rzekomym ociepleniem klimatu, teraz COVID, wcześniej walka z terroryzmem, są to działania zmierzające do osiągnięcia dwóch celów ludzi, nazwijmy to ogółem, będących u władzy. Są to:

a) więcej władzy;

b) generowanie długu państw i ludzi.

Z powyższego skutkami są :

a) więcej władzy;

b) mniej wolności i swobód obywatelskich.

Postaram się teraz po kolei omawiać  i linkować artykuły czy nagrania, które pomogą poznać to, co zakryte i zrozumieć pewne procesy.

Proszę wybaczyć, że nie będę zachowywał tego w jakieś strukturalnej kolejności, ale trudno tu wiedzieć, od czego zacząć. Można pomijać i klikać te linki, które się uzna za ciekawsze, np. odnoszące się do szczepień, ale warto poświęcić czas i przeczytać wszystko.

Najważniejszy w naszej ocenie materiał do przeczytania to ten poniżej. Potem reszta:

operacja psychologiczna

1. Kwestia wywoływania kryzysów, generowania długów i kto na tym zyskuje. Tracą zwykli ludzie, zyskują państwa i banki (teraz takie pomysły jak gwarantowany przez państwo wkład własny do kredytu mieszkania będzie realizował PiS w Nowym Ładzie. Skutek za kilka lat – fala bankructw.)

Do przeczytania ważny artykuł:

kto zyska

zniszczenie gospodarki

Nowy Lad

Covid a dlug publiczny – do około 20 minuty jest dobrze wyjaśnione, jak covid wpłynął na generowanie długu publicznego w państwach:

Proszę zwrócić uwagę, że w trakcie „lockdownu” pozamykane były małe sklepiki, salony fryzjerskie, małe zakłady usługowe, restauracje, bary, wszystkie te przedsięwzięcia, które prowadzą mikro i mali przedsiębiorcy, z kapitałem krajowym, zwykli ludzie.

Jednocześnie były otwarte sklepy wielkopowierzchniowe, biedronki, lidle, tesco, auchan, inne koncernowe przedsiębiorstwa. Nie stwierdzono tam żadnych przypadków zakażeń, nie było zamykania sklepów z uwagi na „wykrycie” koronawirusa, w sytuacji, w której zamykano szkoły i wysyłano całe klasy i nauczycieli na kwarantannę, bo jedno dziecko czy nauczyciel miało rzekomo koronawirusa. Tak więc dławiono drobną przedsiębiorczość, pozwalając działać koncernowej.

Dodatkowo, jak przyznał rząd, nie było żadnych badań na temat emisji wirusa w sklepach, restauracjach, barach, hotelach czy kościołach. Po prostu zamykano „na oślep” (chociaż nie tak do końca na oślep, w mojej ocenie było to celowe działanie);

podstawy obostrzeń ?

Potem pojawił się problem z cyrkulacją pieniądza, o którym mówi Trader21 w nagraniu Wielki reset czyli jak uchronić kapitał w otoczeniu zerowych stóp procentowych? Trader 21, który załączyłem. Chiny chcą sobie radzić z tym w ten sposób, że wirtualna waluta będzie miała ograniczony termin przydatności.

W Polsce w ramach Nowego Ładu próbuje się robic to samo, pewnie słyszałaś/łeś o tym, że ma być jakaś wyprawka na drugie dziecko, ale do wydania tylko między 12 a 36 miesiącem życia dziecka. Jest to wirtualna waluta, która ma stymulować popyt, bo w czasach kryzysu ludzie nie inwestują, nie konsumują, ale starają się oszczędzać pieniądze.

praktyka spiskowa

I krótki filmik o tym, co mówi Mateusz Morawiecki

2 minuty, które wiele wyjaśniają…
Klasa średnia w Polsce dopiero zaczęła kiełkować a na jej wyskalowanie kilka instytucji nie zamierza pozwolić. Krzywa oczekiwań społecznych jest odginana przez banki centralne, ich rządowe pacynki ale także korpo oparte na taniej sile roboczej na całym świecie. To może potrwać, jakby ktoś się zastanawiał ile potrwa walka z „dżumą” i czy to ostatni sezon 🙂
Nowy Wał realizowany z tzw. Funduszu „odbudowy”(a raczej zniszczenia) zgodnie z wytycznymi komuny 2.0.
Nie ma to jak cofnąć się w poziomie posiadania i własności o 50 lat i wyrugować kompletnie wolność, . Ma to swoją definicję w słowniku na literę „N” (niewolnictwo)

niewolnictwo

A zatem w mojej ocenie w całej ten pandemii, podobnie jak wcześniej w walce ze zmianami klimatu chodzi – miedzy innymi – o to, aby ludzi zadłużać, aby bogaciły się korporacje ponadnarodowe i banki.

Kiedy ktoś mnie zapytał, jak to możliwe i że to niemożliwe, żeby wszystkie państwa na świecie tak się słuchały banków i korporacji, odpowiadam, że to jest możliwe przez jeden mechanizm: mechanizm długu. Państwa poprzez swoje banki centralne, zrzeszone w większych bankach centralnych (np. NBP w Europejskim Banku Centralnym) generują pieniądze poprzez ich dodruk. Są to pieniądze bez pokrycia, więc możliwość drukowania jest nieograniczona. Skutkiem ubocznym jest inflacja i jeszcze większy dług.

Wywołaj kryzys, zaproponuj rozwiązanie:

zrób kryzys daj potem rozwiązanie

Bardzo przystępnie wytłumaczone, na czym ma polegać wielki reset, Maciek Wieczorek, film był usunięty z yt, wrzucony na kanał zapasowy:

Wielki Reset

Tutaj analiza oficjalnych dokumentów dotyczących Agendy ONZ 2030, dokumentu Fundacji Rockefellerów, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Deklaracji Rzymskiej. Są to oficjalne dokumenty, żadne teore spiskowe.

analiza

Planowana akcja szczepienia wszystkich ludzi na całym świecie – Deklaracka Rzymska:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.