Przejdź do treści

“Ostatnia prosta” : „Szczepionka” (=eksperymentem medycznym) zabito w Europie już minimum 15 tysięcy osób i zraniono , w tym minimum 50% poważnie, 1.5 miliona ludzi.

Poczytaj zanim pozwolisz na „szczepienie” :

statystyki , kraje europejskie, covid-19 „szczepionka”

Każda osoba z minimum umiejętności czytania, przetwarzania danych i myślenia krytycznego, wie iż mówimy tu o trwającym obecnie eksperymencie medycznym , dopuszczonym warunkowo do dystrybucji.

Czy chcesz na prawdę być królikiem doświadczalnym ?

Dodajmy, iż wg. różnych estymacji meldowanych , zgłaszanych zgonów i innych reakcji w wyniku szczepionek jest normalnie tylko od 1 % do kilku procent. Tylko kilka procent ! Pomnóż powyższe liczby np. przez 20 ! To nie mało, prawda ? Tym bardziej, ze mówimy o zgonach i poważnych powikłaniach następujących krótko po „szczepieniu” A co z średnio- i długofalowymi reakcjami ?

Poza tym weźmy pod uwagę, ogromna machinę cenzury i manipulacji, która ruszyła od startu „pandemii” a swój Mount Everest osiągnęła , gdy ogłoszono, ze jest „szczepionka” . Jedyna dopuszczalna wypowiedz to „szczepionka jest konieczna i bezpieczna” a wszelkie wypowiedzi nie pasujące do tej paskudnej i kłamliwej propagandy są oczerniane, usuwane itd. Czy Ty naprawdę jeszcze myślisz, ze firma farmaceutyczne i opłacani przez nie urzędnicy państwowi chcą Twojego dobra i martwią się o Twoje zdrowie ?

A propos zdrowia – o to procent zagrożenia zgonem w wyniku Covid-19 (w różnych grupach wiekowych, na przykładzie Holandii)

ifr covid

Rozumiesz teraz ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.